• 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
Odběr novinek:

Pobytové kurzy

Víkendové v ČR – Jižní Čechy, Vysočina ad, Malování u moře – blízké ostrovy, Příměstské kurzy u Prahy ad.

Kouzlo akvarelu s J.Jandou - plenéry

(Čt)Pá-Ne (Po) 2023, připravujeme - HORY A SKICÁK, plener na horách 2000 -3000 Kč (podle počtu dní+viz text ke kurzu)(2-4 dny (podle aktuál. nabídky))
Pobytový výtvarný kurz krajinomalby Na termín Hory a skicák se vztahuje zvlášť platba 350/noc (vlastní spacák) + příspěvek na topení v zimních měsících, který se rozpočítává na osobu -podle počtu ubytovaných. Tyto dvě částky se platí majiteli přímo na místě!! (Min. 5 účastn., max. 10) Doprava vlastní – lze domluvit spolujízdu s ostatními účastníky.  Veškeré potřebné detaily sdělíme přihlášeným.  (Platba za kurz jako obvykle – […]číst dále »

Malování u moře/Tvořivá relaxace Chorvatsko

červen / září (připravujeme)Kurz + ubyt (2osoby) 9000,- Doprava 3400,- bus, nebo vlastní). (5 x 4 výuk.hodin denně)
Kurz Malování Chorvatsko – Dalmácie (alternativně středomoří) Zahoďte foťáky a svoji dovolenou si namalujte. Zjistěte, jak na akvarel bez obav a co mu prospívá. Akvarel je technika, která si získá snad každého kdo zakusí, že je vlastně snadná, lehká, přitažlivá… jj !!Upozornění: Připravujeme alternativně: A) Pouze účast na kurzu = cena 3800,-Kč. -  Platí pro účast na kurzu pro obvyklé (i […]číst dále »

Malování u moře - Blízké ostrovy a moře

září,říjenod 15 500 do cca 18 000 (podle místa a vybr. délky pobytu, 8-11dní), (...7-11 dní)
Výtvarný kurz – Malování u moře – Řecké ostrovy Motto :  Zahoďte foťáky a svoji dovolenou si namalujte! Zjistěte, jak na akvarel bez obav a co mu prospívá. Akvarel je technika, která si získá snad každého kdo zakusí, že je vlastně snadná, lehká, přitažlivá… jj Uskutečnění kurzu u moře závisí na podmínkách restriktivních opatření. Je nutná […]číst dále »