• 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
<< Zpět
Odběr novinek:

Malování u moře/Tvořivá relaxace Chorvatsko

červen / září (připravujeme)Kurz + ubyt (2osoby) 9000,- Doprava 3400,- bus, nebo vlastní). (5 x 4 výuk.hodin denně)

Kurz Malování Chorvatsko – Dalmácie (alternativně středomoří)


Zahoďte foťáky a svoji dovolenou si namalujte.

Zjistěte, jak na akvarel bez obav a co mu prospívá. Akvarel je technika, která si získá snad každého kdo zakusí, že je vlastně snadná, lehká, přitažlivá…
jj

!!Upozornění: Připravujeme alternativně:
A) Pouze účast na kurzu = cena 3800,-Kč. -  Platí pro účast na kurzu pro obvyklé (i nové) zájemce  pobývající v Makarské nebo nejbližším okolí ve stejnou dobu.
Dopravu a ubytování si každý účastník zajistí vlastní.

B) Zjistíme komplet celý kurz včetně ubytování a dopravy busem (nebo vlastní doprava). Pouze v případě min. účasti 5 osob a zaplacené zálohy do 15.dubna stávajícího roku.
Bližší informace: 724 037 031 (10-18h)

Kouzlo akvarelu (akryl, tempera)
Lektor: J.Janda

Kurz je určen laikům, začátečníkům i pokročilým. Individuální vedení nabízí možnost zvládnutí akvarelové malby během kurzu do té míry, že si přivezete obraz k zarámování. Program zahrnuje 5 výukových hodin malování denně. Obsahově je výuka zaměřena na zvládání techniky i na pocitovou stránku zobrazení tématu.

Pomůcky :
akvarelové barvy, použitelné jsou i obyčejné vodovky. (Základem výuky je akvarel, lze ale také malovat akrylovými, olejovými barvami nebo temperou). Štětce (ploché 20, 10, 5, 2 mm, slabý 0-1mm), čtvrtky nebo akvarel papír formát min A3, polní stojan (není podmínkou, ale výhodou), tuš pero, tužka, pastely, lepicí páska, tvrdá podložka min. A3, desky na čtvrtky, nádoba na vodu.

Ubytování:

V soukromých apartmánech po 2 nebo 3 osobách  s plně vybavenou kuchyní, koupelnou, nebo sprchovým koutem a terasou nebo balkonem. Pláž do 300 metrů.
Stravování: vlastní.

Částka včetně ubytování:

Cena CHORVATSKO (alternativně středomoří) - V rozmezí 9 000 - 11 000 (podle termínu a místa) 
Zahrnuje:
- kurz (5 výukových dnů á 5 výukových hodin)+org. zajištění,
-
ubytování 7 nocí (apartmány pro 4 (2 x 2) osoby při obsazení celého apartmánu)

Doprava: - vlastní (ve vlastní režii)
- linkovým busem za 3400,-Kč (zajišťujeme při objednávce současně s přihláškou)

(Pozn. – vzhledem k  navyšování cen CK, je možné  navýšení zájezdu o stejnou částku. V takovém případě budeme všechny zájemce  informovat).

Minimální počet osob pro uskutečnění kurzu je 5 osob.
Lze vzít i rodinné příslušníky nebo přátele bez účasti na kurzu. (V takovém případě účtujeme pouze kompenzační a organizační poplatek 800,- Kč)

Platby: 

Záloha (spol.s přihláškou!) 3800,-Kč na čú Avvy  2900920610/2010 ke dni objednávky (označ. „more“).  V případě zrušení kurzu ze strany Avvy Atelieru (nenaplnění počtu osob, jiné nepředvídané důvody, vracíme zálohu v plné výši.
Doplatek: podle daného termínu (ohlásíme) - Praha 5-Nusle, FZŠ Táborská 45, st(út) 18 – 20 hod,
nebo po tel.domluvě – 724 037 031.
Platba podle aktuálního zadání v úvodu – jinak nejpozději do do 3 týdnů před termínem kurzu .

Pozdější zrušení účasti podléhá obvyklým storno poplatkům  až do 100% výše celkové ceny + kurzu. Účast je platná pouze při uhrazení všech poplatků.
Minimální počet pro uskutečnění kurzu je 6 osob.

15% sleva na kurzovném při platbě do 28.2. a  úhradě zálohy ve výši 3800,-Kč. V případě nenaplnění kurzu vracíme tuto zálohu v plné výši.  (V případě zrušení zájezdu ze strany účastníka se odečítá storno poplatek z kurzovného 1500,-Kč).

Uzávěrka přihlášek:  3 týdny před termínem kurzu. (později pouze v případě volného lůžka v apartmánu a místa v dopravě)

Navrhněte  kvalitní alternativu v Chorvatsku/ Itálii / jinde,  za obdobných podmínek. Uvítáme Vaše dobré tipy destinace i ubytování.  Neváhejte nás oslovit. ( info@avvyatelier.cz,  tel 724 037 031)

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone