• 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
<< Zpět
Odběr novinek:

Malování u moře – Blízké ostrovy a moře

září,říjenod 15 500 do cca 18 000 (podle místa a vybr. délky pobytu, 8-11dní), (...7-11 dní)

Výtvarný kurz – Malování u moře – Řecké ostrovy

Motto : 
Zahoďte foťáky a svoji dovolenou si namalujte!

Zjistěte, jak na akvarel bez obav a co mu prospívá. Akvarel je technika, která si získá snad každého kdo zakusí, že je vlastně snadná, lehká, přitažlivá…

jj

Uskutečnění kurzu u moře závisí na podmínkách restriktivních opatření. Je nutná přihláška – jméno + kontakt. Veškeré detaily budou upřesněny přihlášeným.
Děkujeme za pochopení.

Výtvarný kurz - Malování u moře - Řecké ostrovy

Výtvarný kurz – Malování u moře – Řecké ostrovy


Program – krajina jako pocit- akvarel:

Kurz je určen laikům, začátečníkům i pokročilým. Individuální vedení nabízí možnost zvládnutí akvarelu do té míry, že si přivezete obraz k zarámování. Program zahrnuje 6 x 5 výukových hodin denně. Obsahuje klasické disciplíny jako kompozice perspektiva apod. ale s důrazem na pocitovou stránku zobrazení tématu

Pomůcky : 
akvarelové barvy, (alternativně akryl, olej nebo tempera). Štětce (ploché 20, 10, 5, 2 mm, slabý 0-1mm), čtvrtky nebo akvarel papír formát min A3, polní stojan (není podmínkou, ale výhodou), tuš pero, tužka, pastely, lepicí páska, tvrdá podložka min. A3, desky na čtvrtky, nádoba na vodu. Lze malovat i olejem a akrylem.

Výtvarný kurz - Malování u moře - Řecké ostrovy - ubytování

Výtvarný kurz – Malování u moře – Řecké ostrovy – ubytování

Studia, apartmány:
Studia a apartmány se 2 (4) lůžky, vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (vařič,základní nádobí, lednička). Vzdálenost od písečné pláže do 300 m, vlastní stravování (možnost event.dokoupení snídaní).

Platby:
Částka zahrnuje  zpáteční letenku, dopravu, ubytování na 7 (10) nocí, letištní bezpečn.taxu a záruky, služby delegáta, kurzovné 5(6) výukových dnů)+org. zajištění.

Částky jsou stanoveny vždy za jednu osobu při obsazení celého apartmánu.
Lze vzít i rodinné příslušníky nebo přátele bez účasti na kurzu. (V takovém případě  na účet AvvY Atelieru účtujeme organizační poplatek 800,- Kč). Děti od 12 let v doprovodu rodičů (možnost ubyt.slev dle CK).  + Kurz + org. služby AvvY: 4000,- (6 výukových dnů) / 3500,- (5 výukových dnů-7-8 denní zájezd).
Pro celý zájezd platí zákonné pojištění sjednané cestovní kanceláří zajišťující zájezd.

Záloha (spol.s přihláškou!) 4600,-Kč na čú Avvy  2900920610/2010 ke dni objednávky.  V případě zrušení kurzu ze strany Avvy Atelieru (nenaplnění počtu osob, jiné nepředvídané důvody, vracíme zálohu v plné výši.
Doplatek: v hotovosti v Avvy Atelieru – Praha 5-Nusle, FZŠ Táborská 45, st(út) 18 – 20 hod, nebo po tel.domluvě, nejpozději do do 3 týdnů před termínem kurzu. (Mimopražští účastníci mohou po dohodě doplatek zaslat rovněž na ČÚ)

Pozdější zrušení účasti podléhá obvyklým storno poplatkům CK až do 100% výše celkové částky.
Účast je platná pouze při uhrazení všech poplatků.
Minimální počet pro uskutečnění kurzu je 6 osob.

15% sleva na kurzovném při platbě do 28.2. a  úhradě zálohy ve výši 4600,-Kč. V případě nenaplnění kurzu vracíme tuto zálohu v plné výši.  (V případě zrušení zájezdu ze strany účastníka se odečítá storno poplatek na kurzovném 1500,-Kč).

Příjem přihlášek: průběžně od 1. ledna stávajícího roku

Uzávěrka přihlášek:  3 týdny před termínem vybraného kurzu. (Poodle volné kapacity lůžek a letenek!).
VÍCE INFO. tel: 724 037 031

Připravujeme:
alternativně možnost i jiné destinace namísto Řecka.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone