• 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
  • 16
<< Zpět
Odběr novinek:

Žánrová zátiší – Akvarel, Akryl/Olej a la prima), lektor: Jiří Janda

So ,Ne - 10.00 - 17.00h (připravujeme)3000 -2dny (1600 den)(1-2 dny )

 (Alternativně – kurz akvarelu/akrylu/olejomalby á la prima.) Podrobné info pro přihlášené rozesíláme). V případě dvoudenních kurzů upřednostňujeme zájemce o oba dny.

 

„Akvarel je technika, která si získá snad každého kdo zakusí jak je vlastně snadná, lehká, přitažlivá“… jj

Akvarel/Akryl/Olej s Jiřím Jandou-Atelierové výtvarné dílny

Napříč akvarelem -  jak na akvarel bez obav, co akvarelu prospívá a co moc ne, specifika malby, postupy, přístupy, práce se štětcem, papír, mokro -sucho -proměnlivo ad. Záměr – odejít  s   a k v a r e l e m    tj  obrazem, který skutečně následuje a vyzdvihuje možnosti techniky akvarelu. Dílny Kytice a Žánrová zátiší (téma se mění) jsou určeny začátečníkům i pokročilým a jsou koncipovány (nezávisle) vícestupňově. V každé z nich se budeme věnovat určitému specifickému přístupu k danému tématu. – budeme sledovat realistické pojetí a základní technické postupy – postupné  odpoutávání od vazeb na předlohu, akvarelové finty a finesy Lze absolvovat i pouze jednu dílnu, ale těm kteří mají zájem zvládat toto téma s větší jistotou, určitě doporučujeme projít více stupni. KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA  vlcimaky a snezenky chrpyvel a OLYMPUS DIGITAL CAMERA meloun Místo: Atelier Vršovice -  info na tel: 724 037 031 Počet účastníků je omezen na max 5 osob!

Pomůcky:

Akvarelové barvy-nejl. české v kostkách, nebo ruské (příp. školní vodovky). Štětce (ploché 20,10, 5, 2 mm, slabý 0-1mm), akvarel papír formát min A3, nádoba na vodu. (Pomůcky jsou v ceně kurzu) Olejové barvy – postačí základní barev.řada (6 – 12 barev + dvojnásob. množství běloby), olej, ředidlo + nádobka, Medium II nebo lněný olej, sada štětců 1-30 mm, paleta (stačí plast. A4), hadr, napnuté plátno na blintrámu nebo na kartonu.

Platba:

Nevratná záloha spolu s přihláškou 1000,-Kč/1 dílna.  Doplatek v hotovosti před zahájením kurzu. V případě opožděné platby, kdy by zájemce z důvodu naplnění kapacity už nemohl být zařazen do kurzu/dílny, bude částka v plné výši vrácena zpět, nebo domluven jiný termín kurzu/dílny. Totéž platí v případě zrušení kurzu/dílny ze strany provozovatele.       Přihláška

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone